Založ si blog

Fico sa stal mediálnou hviezdou západných médií

 

Naše Slovensko sa začalo pozitívne zviditeľňovať v západnom svete, a síce v oblasti najdiskutovanejšej témy posledných mesiacov. Nezáleží, aké fórum v západných médiách si nakliknem, všade čítam chvály na rozvážne konanie slovenského premiéra Fica v otázke utečencov. Nejedná sa pritom len o bulvárne plátky, ale hlavne o intelektuálnu, serióznu tlač. Všetci sa zhodujú v jednom: Slovensko sa zachovalo správne, keď sa postavilo proti diktátu EÚ zaplaviť svoju krajinu moslimami, a to poväčšine kriminálnymi. Prispievatelia vo fórach si zo srdca želajú takých rozumných politikov, akých máme my, pričom svojich zapredaných vazalov na čele s Angelou Merkelovou posielajú do horúcich pekiel. Takéto komentáre sa ozývajú tým častejšie, čím viac škandálov okolo utečencov sa prevalí do verejnosti.

To, čo sa organizovane udialo v Kolíne na Silvestra (masívne obťažovanie žien, krádeže atď.) sa deje celoplošne po Nemecku naďalej každý deň. Čítam o tom dennodenne v nemeckej internetovej tlači: na plavárňach, ale aj na ulici obchytkávajú a obťažujú utečenci maloleté dievčatá a ženy, v nejakej ubytovni zase rozzúrené azylantky z Nigérie napadli vedúceho a takmer ho uškrtili, keď im neboli splnené ich vysoké požiadavky, masové bitky v azylantských ubytovniach sú na dennom poriadku atď. A policajti nestíhajú “hasiť”.

V Nemecku vládne atmosféra strachu, ženy si vo večerných hodinách netrúfajú bez mužského doprovodu na ulicu, Nemci sa začínajú masovo ozbrojovať sprejmi a elektrošokermi a kurzy sebaobrany sú vypredané. A od tohto všetkého nás doposiaľ ochránil Fico. A vôbec, z akého dôvodu by sme mali prevziať “hostí” pani Merkelovej, ktorých si sama pozvala? Prečo by sme mali vydať naše ženy napospas horde barbarov, ktorí ženu nerešpektujú a nakladajú s ňou horšie ako s dobytkom? Buďme Ficovi vďační za to, že nás ochránil pred touto pohromou, pred kriminalitou a moslimskými teroristami. Viete si predstaviť tú katastrofu, ktorá by Slovensko postihla, keby boli v súčasnosti pri moci Dzurindovci alebo nejakí naivní snílkovia? Boh nás ochraňuj! Vazal Dzurinda by dobrovoľne žiadal Brusel o zásielky utečencov a osobne by sa postavil na hranice, aby ich mohol privítať: “Nech sa páči, vstúpte!” A uplietol by na nás taký bič ako Angela M. na Nemcov.

Aj keď Nemecko praská vo švíkoch a komúny už nezvládajú zdolávať nápor utečencov, Merkelová stále vytrubuje do sveta “Wir schaffen das” (my to zvládneme). Okrem rastúcej nespokojnosti obyvateľstva sa formuje odpor voči Merkelovej aj v jej vlastnej politickej strane, keďže sa ukazuje, že Nemecku hrozí jedného dňa super pohroma za tieto samovražedné protinárodné akcie. Predovšetkým ich trápi otázka, kam ubytujú to množstvo náročných utečencov, ktorí sa tam navalili s falošnými predstavami, že im Nemecko okamžite poskytne domy (a k tomu mesačne 2000 eur na ruku), keď Nemci nemajú dostatok bytov ani pre vlastných občanov.

Pritom musím spomenúť aj Richarda Sulíka, ktorý je obľúbeným hosťom nemeckých politických talk shows, keď sa hovorí na túto tému. Mimochodom na youtube sa dajú zhliadnuť desiatky videí s jeho účasťou (v nemčine). Je to vyslovená pochúťka sledovať, ako si Sulík v horúcich debatách podáva nemeckých politikov, ako im kontruje logickými argumentami a ako títo penia, keď zdôrazňuje ďalekozrakosť Ficovej politiky v otázke utečencov. Sulík upozorňoval už pred mnohými mesiacmi na katastrofu, ktorá čaká Európu, ak nezmení postoj v utečeneckej politike. Lenže vtedy ho nemeckí veľkohubí politici nebrali vážne, masívne ho kritizovali. A predsa prišlo na jeho slová.

Súťaž o “zlatú istanbulskú mrežu “. Ako Briti vybabrali s diktátorom Erdoganom

24.04.2016

Prípad ZDF-moderátora Böhmermanna, ktorého za svoju posmešnú báseň na tureckého prezidenta Erdogana v Nemecku obžalovali z urážky jeho veličenstva (paragraf 103 "Majestätsbeleidigung" - tak viac »

Hanba vám, príživníci, ktorí parazitujete na slovenskom ľude!

10.04.2016

Celým svetom otriasla aféra Panama Papers a práve sme sa dozvedeli aj to, kto za financovaním celej aféry stojí. Nikoho však neprekvapuje, že všeto spískali USA a miliardár Soros. Hlavným cieľom viac »

Európska cisárovná Angela roztočila biznis s utečencami

22.03.2016

Angela Merkel sa zase nádherne blysla. A tam, kde sa blysne zástupca z národu "übermenschen", ľahne všetko popolom. Je nám to dobre známe z ich neslávnych dejín. Angela Merkel vyjednala v mene viac »

black hawk, vrtuľník

Prvé dva vrtuľníky Black Hawk sú už na Slovensku

26.06.2017 22:53

Na letisku v Prešove pristáli prvé dva viacúčelové vojenské vrtuľníky UH-60M Black Hawk, ktoré budú súčasťou výzbroje Vzdušných síl OS SR.

lietadlová loď, loď, Queen Elizabeth

Británia predstavila Queen Elizabeth - najväčšiu lietadlovú loď

26.06.2017 22:44

Zo škótskych dokov na svoju prvú pokusnú plavbu vyrazila doteraz najväčšia a najpokročilejšia britská vojnová loď, lietadlová loď HMS Queen Elizabeth kráľovského námorníctva.

merkel

Hrozba islamského terorizmu tu nebude večne, myslí si Merkelová

26.06.2017 22:01

Islamský terorizmus mení našu spoločnosť, jedného dňa aj táto hrozba prejde, je presvedčená nemecká kancelárka Angela Merkelová (CDU).

balistická raketa, trident, odpálenie, raketa

Rusko ohlásilo úspešný test balistickej rakety Bulava

26.06.2017 21:29

Rusko ohlásilo ďalšiu úspešnú skúšku medzikontinentálnej balistickej rakety Bulava, ktorú odpálili z jadrovej ponorky Jurij Dolgorukij plávajúcej pod hladinou Barentsovho mora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 15
Celková čítanosť: 42436x
Priemerná čítanosť článkov: 2829x

Autor blogu

Kategórie